Pája (veterinární asistentka)

pajareference

Od dětství mne trápí skolióza páteře a tak i bolesti s ní spojené jsou celkem časté.  Honza si s mými pokřivenými zády dokázal bravůrně poradit. Věnoval jim dostatečný čas, bolestivá místa během pár dní odezněla a díky dlouhodobějšímu masírování jsem se cítila jako by mne skolióza v životě netrápila. Honza je nejen výborný masér, ale i člověk s láskyplným srdcem, který svou práci miluje. Pomáhal mi sestavit i cvičební plán a sám mi při tréninku radil, jak který cvik efektivně provádět. Dnes už cvičím sama, ovšem masáže jsou nedílnou součástí mého života. S Honzou je radost spolupracovat a nesmírně mu děkuji nejen za zmírnění obtíží, ale i motivaci.

Milan (dělník v Hyundai Nošovice)

10313564_800772069942432_5907292870951510110_n-2

Hned po masáži (zad) jsem se cítil uvolněneji, lépe se mi hýbe.
Účinek přetrvává i po několika dnech, opět se cítím svěží. Masáž pro mě celkově měla velice pozitivní efekt, a rád se na Honzu obrátím i příště.

Monika 

10694934_10201900294749123_597434128_n

Masáž mohu jen doporučit. Byla jsem v sedmém měsíci těhotenství a měla jsem problém se zády. Bylo to až k nevydržení, v noci jsem se moc nevyspala. Po doporučeni jsem se svěřila do výborných a citlivých rukou Jeníka. Masáž prováděl v lehu na boku a na zádech. Odcházela jsem od něj jako nový člověk, plný energie. Byl to úžasný relax za super cenu. Až malá trošku povyroste, chystám se na masáž snovu.
HONZI MOC TI DEKUJU.

Simona (masérka)

 Měla jsem to štěstí nechat se hýčkat v Nebi a zažít dotek anděla. Honza má veliký dar nacítit se a proto jeho masáž dostává úplně jiný rozměr. Pokud mohu dát doporučení rozhodně píši 100% bez nejmenší chybičky. Jestli někdo ještě nebyl v Ráji ať tam určitě vyrazí, protože si to zaslouží každý a to i v tomto životě. Simča

 Eva (tlumočnice)

 Vřele doporučuji všem!!! Napravený krk, záda a už se těším na další masáž! Třeba z těch mých „betonových zad“ budou zase jedno záda jak se patří! určitě vyzkoušejte…příjemná, hudba, voňavé olejíčky, ale hlavně…nidko vás nebude jen lechtata, ale pomůže vám!

Klára (Vizážistka)

Dobry den Jene, masáž byla naprosto úžasná a cítila jsem se po ní báječně, hodně jsem pila a cítila se velmi dobre, takže na mě měla Vase masáž nejen fyzický, ale i terapeuticky pozitivní účinek. Jistě jsme se tedy neviděli naposled Jeste jednou dekuji a přeji Vam krásné dny. Klára

Robert (Hasič)

S masáží od Jeníka jsem byl spokojen, konečně někdo, kdo se uměl do mých bolavých zad opřít. Druhý den jsem se cítil opravdu uvolněný. Jeníku, naprostá spokojenost, děkuju. :o)